بسم الله الرحمن الرحیم 

امروزه یک فیلم بسیار زیبا دیدم و اومدم خدمتتون معرفیش کنم. البته باید بگم که قبلش هم یک فیلم بینهایت مزخرف دیده بودم و این فیلم فیلم قبلی رو برد. به کارگردانهای هالیوود از همین تهران عرض میکنم که اگر شما میدونستید که ما با چه زحمتی پول به دست میاریم که اینترنت بخریم و فیلم شما رو دانلود کنیم هیچ وقت فیلمهای سطحی نمیساختید.اسم فیلم خوبی که امروز دیدم lore است فیلم در ژانر جنگی و دقیق تر جنگ جهانی دوم است. از داستان فیلم چیزی نمیگویم چرا که هدفم صرفا معرفی است نه نقد و بررسی.با وجود آنکه فیلمها و حتی انیمیشنهای جالبی در زمینه جنگ جهانی دوم داریم (از فهرست شیندلر و سقوط و مقبره کرمهای شب تاب ) این فیلم تازگی اش را حفظ کرده دیالوگ محور نیست و حرکات دور بین هم معنا دارند در موسیقی متن آن هم همنشینی پیانو و ویالون غوغایی به پا کرده. در کل ابتداعا تجربه بصری و نهایتا تجربه فکری کم نظیر و خاصی بود 

پ.ن1: رمضان پیشاپیش مبارک

پ.ن2: کم پست گذاشتن به دلیل کم کاری نیست زمان برای ویرایش و اصلاح پست هام رو بیشتر از قبل خواهم کرد 

معرفی فیلم lore

فیلم ,کم ,هم ,جنگ ,lore ,رو ,جنگ جهانی ,یک فیلم ,جهانی دوم ,این فیلم ,دیالوگ محور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

academy-tarahan دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود فیلم سریال انیمیشن سینما طهرانـــی وبلاگ همسفران میرداماد وبلاگ سرو شاهی زمزمه هاي پیامبر و دیوانه یادداشت های دختر ضدگلوله وبلاگ دبیران شیمی آموزش وپرورش منطقه 9 شهر تهران دانلود رایگان فیلم,سريال